Volewijckroute
Wandeltraject vanaf het station
- Startstation
- Amsterdam Centraal
- Eindstation
- Amsterdam Centraal
- Wandelafstand
- 8 km
- Geschatte wandeltijd
- 97 minuten
Dit berekende voorbeeld volgt 6,8 km van de bestaande wandelroute. De totale wandelafstand bevat ook 0,6 km aanloop vanaf Amsterdam Centraal en 0,6 km naar Amsterdam Centraal. De wandeltijd is een schatting zonder pauzes.
Bereikbaarheid met de trein
Het startstation van het voorbeeldtraject is Amsterdam Centraal. Vanaf het station loop je 0,6 km naar de wandelroute.
Dit startstation is zonder overstappen bereikbaar vanaf:
- Amersfoort CentraalAmsterdam Centraal± 46 minutenPlan vanaf Amersfoort Centraal
- Arnhem CentraalAmsterdam Centraal± 64 minutenPlan vanaf Arnhem Centraal
- Den Haag CentraalAmsterdam Centraal± 53 minutenPlan vanaf Den Haag Centraal
- Eindhoven CentraalAmsterdam Centraal± 76 minutenPlan vanaf Eindhoven Centraal
- GroningenAmsterdam Centraal± 119 minutenPlan vanaf Groningen
- 's-HertogenboschAmsterdam Centraal± 56 minutenPlan vanaf 's-Hertogenbosch
- Leiden CentraalAmsterdam Centraal± 38 minutenPlan vanaf Leiden Centraal
- MaastrichtAmsterdam Centraal± 143 minutenPlan vanaf Maastricht
- NijmegenAmsterdam Centraal± 82 minutenPlan vanaf Nijmegen
- Rotterdam CentraalAmsterdam Centraal± 74 minutenPlan vanaf Rotterdam Centraal
- Utrecht CentraalAmsterdam Centraal± 26 minutenPlan vanaf Utrecht Centraal
- ZwolleAmsterdam Centraal± 61 minutenPlan vanaf Zwolle
Gebaseerd op de dienstregeling van 2026-09-22 tot en met 2026-10-05. Reistijden zijn indicatief; kies je reisdatum in de planner om de hele reis te controleren.
Kaart van de volledige wandelroute
De kaart toont de geïmporteerde OSM-route. Het voorbeeldtraject tussen stations kan een deel daarvan volgen.
Bron: OpenStreetMap-relatie 18130544 · © OpenStreetMap-bijdragers, ODbL · Website van de route